شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر مفتخر است که تعمیرات انواع دستگاه‌های التراسونیک هموژنایزر، جوش التراسونیک، الک التراسونیک و دیگر انواع دستگاه‌های فرآیندی التراسونیک را به مشتریان ارائه نماید.

خدمات شامل تمامی برندهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی می گردد. در ادامه برندهایی که متاسفانه خدمات پس از فروشی از آنها ارائه نمی گردد و تعمیرات آنها توسط شرکت فاپن انجام گردیده است، اشاره می نماییم.

تعمیرات التراسونیک هلشر(hielscher): شرکت hielscher  آلمان یکی از قدرتمندترین شرکت‌های جهان در زمینه‌ی دستگاه‌های الترسونیک هموژنایزر است و تعداد بسیار زیادی از دستگاه‌های آن بخصوص مدل‌های 200st، 400st و مدل 1000UIP در شرکت فاپن تعمیر شده است. این تعمیرات شامل تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی، تراش مجدد سونوترود(پراب)، عیب یابی و تعمیرات مبدل مکانیکی و تعویض سرامیک آلومینای مبدل الکترونیکی می‌گردد. می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم در صورتی که دستگاه التراسونیک هموژنایزر هلشر تعمیراتی خود را به ما بسپارید به احتمال 90 درصد تعمیرات آن با موفقیت انجام خواهد شد.

دستگاه های التراسونیک هموژنایزر UP400St و UP100H

تعیمرات التراسونیک سارتوریوس(Sartorius): شرکت Sartorius یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی جهان است. دستگاه‌های التراسونیک این شرکت شباهت ظاهری بسیاری با دستگاه التراسونیک هلشر دارد و بردهای داخل آن بردهای شرکت هلشر هستند. در واقع شرکت هلشر دستگاه‌هایی را با به سفارش شرکت Sartorius تولید کرده است. بنابراین توان مهندسی و دانش فنی مورد نیاز جهت تعمیرات آن همچون دستگاه هلشر به طور کامل وجود دارد.

دستگاه التراسونیک هموژنایزر Sartorius

تعمیرات الترسونیک کیو سونیکا(Qsonica): این شرکت یک شرکت تولید کننده‌ی بزرگ آمریکایی است که متاسفانه خدمات تعمیرات آن در ایران ارائه نمی‌گردد. تعمیرات مکانیکی و الکترونیکی دستگاه‌های Qsonica در شرکت فاپن انجام پذیرفته است. در صورتی که دستگاهی از این شرکت دارید که مشکل پیدا کرده است می توانید تعمیرات آن را به ما بسپارید.

دستگاه سونیکاتور شرکت Qsonica

تعمیرات دستگاه میزونیکس(misonix): شرکت misonix نیز یکی از شرکت‌های آمریکایی است که توسط شرکت Sonics خریداری شده و در زمینه‌ی مهندسی پزشکی فعالیت می نماید. دستگاه‌هایی از این شرکت در ایران وجود دارد و شرکت فاپن موفق به تعمیرات دستگاه‌های سپرده شده‌ی این شرکت شده است.

دستگاه التراسونیک پروبی Misonix

تعیمرات دستگاه التراسونیک کری(Kerry ultrasonic): شرکت کری التراسونیک در حال حاضر حجم فعالیت‌های آن کم شده است و بیشتر در زمینه‌ی حمام التراسونیک فعالیت می نماید و نمونه‌ی تعمیر شده توسط شرکت فاپن نمونه‌ی بسیار قدیمی از این دستگاه بوده است.

دستگاه‌های التراسونیک جوش سونیک ایتالیا(Sonic italia): شرکت سونیک ایتالیا یکی از بزرگترین شرکت‌های دوخت و جوش التراسونیک در دنیاست، شرکت فاپن چند دستگاه سپرده شده از این شرکت را تعمیر نموده است.

دستگاه جوش التراسونیک Sonic Italia

دستگاه التراسونیک جوش رینکو(Rinco ultrasonic): شرکت رینکو شرکتی بزرگ و معتبر از کشور سوییس است که دستگاه‌های با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید. شرکت فاپن دانش فنی و مهندسی تعمیرات و تامین قطعات مورد نیاز دستگاه‌های این شرکت را داراست.

دستگاه جوش التراسونیک Rinco سوییس

دستگاه تی اچ سونیک(TH sonic): این شرکت یک شرکت سازنده‌ی دستگاه جوش التراسونیک در چین است. شرکت فاپن سابقه‌ی تعمیرات دستگاه التراسونیک شرکت TH sonic  را در کارنامه‌ی خود دارد. در ادامه توضیحاتی در رابطه با شرکت‌های تولید کننده‌ی دستگاه‌های التراسونیک چینی و تایوانی ارائه می گردد که مطالعه‌ی آن خالی از لطف نیست.

تعیمرات دستگاه‌های التراسونیک چینی و تایوانی: متاسفانه همچون برخی کالاهای دیگر، دستگاه‌های التراسونیک چینی و تایوانی در کشور به وفور یافت می‌گردد. متاسفانه این دستگاه‌ها کیفیت بسیار پایین در طراحی و ساخت الکترونیکی و مکانیکی دارند. وزن آنها چندین برابر نمونه‌های با کیفیت اروپایی، آمریکایی و ساخت شرکت فاپن است و تلفات انرژی آنها بسیار بالاست و در صورت خرابی علاوه بر هزینه‌ی تعمیرات بالا، احتمال خرابی مجدد پس از تعمیر بسیار بالا می رود. بنابراین توصیه می‌گردد تا حد توان از خرید این دستگاه‌ها اجتناب نمایید. شرکت فاپن به جهت کمک به دانشگاه‌ها، مراکزعلمی و صنعتی نسبت به تعمیرات این دستگاه‌ها تا حد توان کمک و خدمات ارائه می‌نماید و علی الخصوص به شرکت‌هایی که تعداد زیادی از این دستگاه‌ها را به خدمت گرفته‌اند پیشنهاد می‌کند که نسبت به جایگزین‌سازی دستگاه‌های خود با دستگاه‌های ساخته شده توسط شرکت فاپن اقدام نمایند تا علاوه بر استفاده از مزیت‌های گفته شده، از یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش بهره‌مند گردند.